Tirgojieties ar akciju CFD ar Plus500

Plus500 tirdzniecības platformā jūs varat tirgoties ar vispopulārāko tirgu – ASV, AK, Vācija utt. — akcijām ar kredītsviru un zemiem sprediem. Mūsu modernizētie tirdzniecības rīki palīdzēs jums kontrolēt jūsu peļņu un zaudējumus.

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.

3D finanšu grafiki uz planšetdatora virsmas

Plus500CY Ltd ir šajā mājaslapā pieejamo finanšu produktu emitents. Plus500CY Ltd darbību uzrauga Kipras Vērstpapīru un biržu komisija (Licence Nr. 250/14).

Tirgojieties ar populārām akcijām

Tirgojieties ar tādu kompāniju akcijām kā Lloyds, Apple un Tesla Motors. Izmantojiet tirgu svārstību dotās iespējas, pārdodot vai pērkot pozīcijas.

Mūsu akcijas

Tirgojieties ar akcijām ar kredītsviru

Elastīga tirdzniecība ar akciju CFD. Ar kredītsviru līdz pat 1:20 jūs varat sākt tirgoties jau ar 100 € un izjust efektu no 2.000 € kapitāla!

Kontrolējiet savu peļņu un zaudējumus

Nosakiet apturēšanas nosacījumus un limitus Plus500 platformā, lai samazinātu savus zaudējumus un gūtu lielāku peļņu. Lai pilnīgi novērstu līdzekļu zaudējumus, izmantojiet Garantētās apturēšanas opciju.

Lasīt vairāk
  • Plus500 galvenokārt gūst peļņu no cenu starpības (spreda).
Planšetdators; uz ekrāna var redzēt Plus500 tirdzniecības platformu

Kāpēc Plus500?

Vienkārša un intuitīva platforma

Konkurētspējīgi spredi

Bez komisijas maksas

Autorizēta un regulējama

Negatīvas bilances aizsardzība

Atbalsts tiešsaistē 24/7

Atbalsts 24/7
Nepieciešama palīdzība?
Atbalsts 24/7

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.