Tirgojieties ar opcijām, izmantojot Plus500 CFD

Call un Put opcijas tādiem instrumentiem kā Vācija 30, Italija 40 un Facebook ir pieejamas tirdzniecībai ar kredītsviru Plus500 platformā. Tirgojieties, balstoties uz cenu izmaiņām ar mūsu pielāgojamiem opciju CFD.

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.

Zaļš kvadrāts ar uzrakstu „Call” un bultiņu, sarkans kvadrāts ar uzrakstu „Put” un bultiņu; kursi un trendu līnijas fonā

Plus500CY Ltd ir šajā mājaslapā pieejamo finanšu produktu emitents. Plus500CY Ltd darbību uzrauga Kipras Vērstpapīru un biržu komisija (Licence Nr. 250/14).

Tirgojieties ar opcijām, izmantojot CFD ar kredītsviru

Opcijas ir pieejamas tirdzniecībai ar kredītsviru līdz 1:5. Jūs varat sākt jau ar 100 € un izjust efektu no 500 € kapitāla!

Uzzināt vairāk

Izmantojiet mūsu riska pārvaldības rīkus

Lai pārvaldītu risku, nosakiet cenu signālus un līmeņus, tādus kā „Aizvērt pie zaudējumiem” vai „Slīdošā apturēšana”. Lai pilnīgi novērstu līdzekļu zaudējumus, izmantojiet „Garantēto apturēšanu”, un pozīcija tiks aizvērta tieši Jūsu noteiktajā laikā.

Vienkārša konta pārvaldīšana

Ātra un viegla konta finansēšana no bankas konta, kā arī izmantojot kredītkarti, PayPal vai Skrill. Dažādi rīki, kas Jums palīdzēs Jūsu finanšu un tirdzniecības pārvaldīšanā, tai skaitā arī bezmaksas notifikāciju pakalpojums.

  • Plus500 galvenokārt gūst peļņu no cenu starpības (spreda).
Klēpjdators; uz ekrāna var redzēt Plus500 tirdzniecības platformu

Kāpēc Plus500?

Vienkārša un intuitīva platforma

Konkurētspējīgi spredi

Autorizēta un regulējama

Negatīvas bilances aizsardzība

Atbalsts tiešsaistē 24/7

Atbalsts 24/7
Nepieciešama palīdzība?
Atbalsts 24/7

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.