Preču tirdzniecība Plus500 platformā, izmantojot CFD

Tirgojieties ar vairākām populārām precēm, izmantojot CFD ar kredītsviru. Zelts, nafta un sudrabs: tie visi ir pieejami mūsu galvenajā tirdzniecības platformā.

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.

Naftas mucas un zelta stieņi

Plus500CY Ltd ir šajā mājaslapā pieejamo finanšu produktu emitents. Plus500CY Ltd darbību uzrauga Kipras Vērstpapīru un biržu komisija (Licence Nr. 250/14).

Preču tirdzniecība ar kredītsviru

Preces ir pieejamas tirdzniecībai Plus500 platformā ar kredītsviru līdz 1:152. Jūs varat sākt tirgoties jau ar € 100 un izjust efektu no € 15 200 kapitāla!

Mūsu preces

Negatīvas bilances aizsardzība

Aprēķiniet savus riskus: pateicoties negatīvas bilances aizsardzībai, ar Plus500 Jūs pazaudēsiet ne vairāk līdzekļu kā ir Jūsu tirdzniecības kontā.

Peļņas un zaudējumu pārvaldīšana

Plus500 tirdzniecības platformā Jūs varat viegli noteikt peļņas vai zaudējumu limitus, lai pieprasītu pozīcijas aizvēršanu, ja tās cena mainās par noteiktu skaitu punktu. Lai pilnīgi novērstu līdzekļu zaudējumus, Jūs varat noteikt arī garantētas apturēšanas rīkojuma limitus.

Lasīt vairāk
  • Plus500 galvenokārt gūst peļņu no cenu starpības (spreda).
Planšetdators; uz ekrāna var redzēt Plus500 tirdzniecības platformu

Kāpēc Plus500?

Vienkārša un intuitīva platforma

Konkurētspējīgi spredi

Bez komisijas maksas

Autorizēta un regulējama

Negatīvas bilances aizsardzība

Atbalsts tiešsaistē 24/7

Atbalsts 24/7
Nepieciešama palīdzība?
Atbalsts 24/7