Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Pastāv iespēja, ka CFD tirdzniecība nav Jums piemērota. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus. Pirms mūsu pakalpojumu izmantošanas, lūdzu, iepazīstieties ar Paziņojumu par risku un Lietotāja līgumu.

Ierobežotas laika promocijas

Kā saņemt jūsu pirmo depozīta bonusu

 1. Pieraksties Tīkla treiderī Spied šeit
 2. Nospiediet 'Tirgoties pa īstam'
 3. Nospiediet 'Atvērt jaunu kontu'
 4. Nospiediet uz 'Līdzekļu pārvaldība' apakšējā kreisajā stūrī
 5. Izvēlieties depozīda veidu
 6. Ievadiet bonusa kodu (no tabulas zemāk) depozīta lauciņā
 7. Bonusa summa tiks ieskaitīta jūsu kontā tiklīdz jūs būsiet ietirgojis nepieciešamo tirdzniecības punktu skaitu
Minimālais depozīts Bonusa summa Nepieciešamie Tpunkti Bonusa kods
100 € 30 € 50 FIRST100
500 € 150 € 150 FIRST500
1.000 € 200 € 200 FIRST1000
5.000 € 1.000 € 1000 FIRST5000
200 € 60 € 60 **
 • Katrs instruments dod atšķirīgus TPunktus (tirgotāja punktus) par tirgoto summu SPIED ŠEIT, lai apskatītu pilnu instrumentu tabulu.
 • ** Šis bonusa kods attiecās vienīgi uz īpašo bonusu akcijām. Īpašais bonusa kods tiks publiskots attiecīgās bonusa akcijas laikā.

Bonusa noteikumi

 1. Laiku pa laikam Plus500 var piedāvāt papildus bonusu akcijas, kas Jums tiks piedāvātas balstoties uz konkrētiem iepriekš noteiktiem kritērijiem un pēc brīviem Plus500 ieskatiem. Ja kvalificēsieties šādam bonusam, Jūs saņemsiet paziņojumu ar sīkāku informāicju par bonusu Plus500 kontā un/vai e-pastā.
 2. Attiecīgais bonuss ir izmaksājams tiklīdz esat sasniedzis nepieciešamo minimālo tirdzniecības apjomu attiecībā uz tirgotāja punktiem.
 3. Bonusa derīguma termiņš ir 90 dienas (ja vien nav noteikts kā savādāk), ja šajā laika periodā netiek sasniegts minimālais tirdzniecības apjoms.
 4. Katrs bonusa piedāvājums uz vienu mājsaimniecību pieejams tikai vienu reizi, t.i. klientiem, kas ir saistīti ar citiem klientiem vienā vai vairākos no sekojošajiem elementiem: nosaukums, telefona numurs, adrese, e-pasta adrese, IP adrese, nosaukums uz kredītkartes\ debetkartes, kredītkartes \ debetkartes numurs, iekārtas ID Nr. un jebkur cita veida personīgā informācija.
 5. Ja nevēlaties saņemt bonusu, neievadiet attiecīgo bonusa kodu, kad tas tiek piedāvāts vai paziņojiet mums par to, izmantjot "Kontakti" sadaļu Plus500 mājaslapā vai “Palīdzības” izvēlni Plus500 Tirdzniecības platformā.
 6. Plus500 neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas var rasties, izmantojot bonusu.
 7. Šis piedāvājums ir pakļauts Lietotāja vienošanās noteikumiem un šī piedāvājuma ļaunprātīgas izmantošanas gadījumā bonuss un no bonusa iegūtā peļņa var tikt ieturēta no Jūsu konta.
 8. Plus500 patur tiesības mainīt, atcelt vai ierobežot šo bonusa akciju jebkurā brīdī.
 9. Plus500 ir vienīgais bonusa 'nosacījumu' / 'noteikumu' un citu saistīto jautājumu šķīrējtiesnesis