Plus500 -
Atlético de Madrid galvenais sponsors

Jūs varat tirgoties ar akcijām, indeksiem, precēm, Forex un opcijām, izmantojot mūsu CFD pakalpojumu

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Pastāv iespēja, ka CFD tirdzniecība nav Jums piemērota. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus. Pirms mūsu pakalpojumu izmantošanas, lūdzu, iepazīstieties ar Paziņojumu par risku un Lietotāja līgumu.

Izpētiet mūsu dažādus finanšu instrumentus!

Uzzināt vairāk

"Mēs priecājamies, ka esat noslēdzis šo līgumu ar Plus500. Šis ir aizraujošs periods kluba dzīvē, jo - tāpat kā Plus500 - mēs paplašinām savu starptautisko klātbūtni. Mēs uzskatām, ka šī partnerība ar Plus500 būs atbalsts šim progresam, un mēs ceram dalīties ar tiem savā ceļojumā."

Miguel Ángel Gil Marín, Atlético de Madrid izpilddirektors

Tirdzniecība ar Plus500patentētu tirdzniecības platformu

"Mēs esam lepni sadarboties ar tādu prestižu futbola klubu kā Atlético de Madrid, kas savā 110 gadu ilgajā vēsturē ir izveidojusi spēcīgu ģenealoģiju. Atlético de Madrid ir mums ideāli piemērots, jo Eiropa ir mūsu lielākā klientu bāze un mums ar viņiem ir kopīga tieksme pēc panākumiem, vienlaikus uzturot gaisotni, kuras galvenās pazīmes ir pārredzamība un cieņa pret mūsu klientiem, faniem, partneriem un darbiniekiem."

Gal Haber, Plus500 Managing Director