Riska pārvaldības rīki

Izmantojiet mūsu rīkus, lai pārvaldītu tirgošanās risku.

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.

Klēpjdators ar Plus500 lietojumprogrammas ekrānuzņēmumu

Pārvaldiet vēlamo konta kredītsviru

Plus500 platformā Jūs variet veikt darījumus ar augstu vai zemu kredītplecu atkarīgā no katram instrumentam iepriekš noteiktā kredītpleca, Jūsu "Pozīcijas kopējās vērtības" un "Konta atlikuma". Kontrolējiet savus "Līdzekļus", noguldot vai izņemot līdzekļus. Kontrolējiet "Kopējo pozīcijas vērtību", atverot vai aizverot pozīcijas.
"Kopējo pozīcijas vērtību" un "Līdzekļus" var skatīt konta momentuzņēmuma lapā, kam var piekļūt no galvenā tirgošanās loga.

Piemēri:

Ja depozīts ir $100 000 [jūsu līdzekļi ir $100 000] un jūs nopērkat dabasgāzi $100 000 vērtībā, tad tirgošanās kredītsvira ir 1 [nav kredītsviras]. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir jāveic nakts prēmijas samaksa par pozīcijām, kas tiek turētas pa nakti.

Ja vietnē Plus500 noguldāt depozītā $20 000 [jūsu līdzekļi ir $20 000] un jūs nopērkat dabasgāzi $200 000 vērtībā, tad tirgošanās kredītsvira ir 10. Kā norādīts iepriekš, nakts prēmija tiek piemērota visām pozīcijām, kas tiek turētas pa nakti.

Pārvaldiet vēlamo konta kredītsviru
 • Tirgojoties izmantojiet kredītsviru, kas vislabāk atbilst jūsu tirgošanās vajadzībām
 • Tirgojoties varat izmantot augstu vai zemu kredītsviru
 • Nakts prēmija joprojām tiek piemērota!

Iestatiet cenu līmeni "Aizvērt pie peļņas" [Limits] vai "Aizvērt pie zaudējumiem" [Pārtraukt zaudējumus]

Tirdzniecībai var noteikt zaudējumu apturēšanu pirms tirdzniecības atvēršanas, vai rediģējot atvērtu pozīciju. Iestatiet cenas līmeni, pie kāda pozīcija tiks aizvērta, ja tirgus kļūs jums neizdevīgs. Pamata zaudējumu apturēšana negarantē, ka pozīcija tiks aizvērta precīzi pie norādītā cenas līmeņa. Ja tirgus cena pēkšņi ir zemāka vai augstāka par norādīto apturēšanas līmeni, iespējams, ka pozīcija tiks aizvērta pie neizdevīgāka cenas līmeņa nekā norādītais. Šāda situācija tiek dēvēta par "slīdēšanu."

Piemēri:

Google akcijas tiek tirgotas par $1194 — $1196 (pārdot/pirkt)
Jūs nopērkat 10 Google akcijas.
Jūs vēlaties ierobežot zaudējumus uz $1000 [iespējams, ka slīdēšanas rezultātā zaudēsiet vairāk]
Jūs iestatāt cenu "Aizvērt pie zaudējumiem" [Pārtraukt zaudējumus] $1096.
Google akciju cena samazinās uz $1094 un pēc tam uz $1080.
Jūsu pozīcija tiek aizvērta pie cenas $1094.
Jūsu zaudējumi ir: 10 * (1196 - 1094) = $1020.

Iestatiet cenu līmeni "Aizvērt pie peļņas" [Limits] vai "Aizvērt pie zaudējumiem" [Pārtraukt zaudējumus]
 • Bez maksas
 • Palīdz iestatīt iepriekš noteiktus limitus

Garantētā apturēšana

Pievienojot tirdzniecībai garantēto apturēšanu, tiek noteikts absolūtais iespējamā zaudējuma limits. Pat tad, ja tirgus cena pēkšņi samazinās, pozīcija tiek aizvērta precīzi pie norādītās cenas un nepastāv slīdēšanas risks.
"Garantētā apturēšana" ir pieejama tikai norādītajiem instrumentiem. Ja instruments atbalsta "Garantēto apturēšanu," ir skaidri redzama attiecīgā izvēles rūtiņa.
Plašāka informācija par "Garantēto apturēšanu"
To var noteikt tikai jaunai tirdzniecībai, bet nevar pievienot esošai pozīcijai. Garantēto apturēšanu var aktivizēt/rediģēt tikai tad, kad instruments ir pieejams un tiek tirgots. Ja garantētā apturēšana ir aktivizēta, to nevar noņemt; var tikai mainīt apturēšanas cenu.
Ja tiek iestatīts "Garantētās apturēšanas" diapazons, maksa par to netiek atdota atpakaļ, un piemērojamā maksa tiek parādīta pirms apstiprināšanas.
Ievērojiet, ka garantētās apturēšanas cenai ir jābūt noteiktā attālumā no pašreizējās instrumenta tirdzniecības cenas.

Piemēri:

Google akciju cena pārdot/pirkt = $498/$500.
Jūs nopērkat 10 Google akcijas, garantētās apturēšanas diapazona iestatīšanas maksa ir, piemēram, $10.
Jūs nosakāt garantēto apturēšanu pie cenas $450.
Google akciju cena samazinās līdz $400, jums tiek nodrošināta garantija, ka iziesiet no pozīcijas pie cenas $450, nevis $400.

Izmantojot garantēto apturēšanu, 10 akciju gadījumā: P/Z = $4500 - $5000 - $10 [garantētās apturēšanas diapazona iestatīšanas maksa] = -$510
Ja netiek izmantota garantētā apturēšana: P/Z = $4000 - $5000 = -$1000

Garantētā apturēšana
 • Tiek piemērots papildu diapazons
 • Riska limiti
 • Iepriekš zināms maksimālais iespējamais zaudējumu apjoms

Cenu signāli

Iestatiet cenu signālus, lai saņemtu informāciju, kad tirgus cena sasniedz noteiktu pirkšanas vai pārdošanas cenu. Atšķirībā no apturēšanas, izmantojot cenu signālus, pozīcija paliek atvērta un jums ir iespēja izlemt, kā rīkoties, mainoties tirgus situācijai.
Ekrānā Instrumentu saraksts un Instrumenta informācija ir redzama zvana ikona — noklikšķinot uz zvana ikonas, tiek atvērts ekrāns Cenu signāli.

Piemēri:

Naftas cena par barelu ir $105. Jūs saskatāt izdevīgumu gadījumā, ja nafta tiks tirgota par $80.
Jūs varat iestatīt naftas cenas signālu pie $80.
Naftas cena samazinās līdz $78.
Jūs saņemat e-pasta ziņojumu un īsziņu, kurā ir norādīta jaunā naftas cena.

Cenu signāli
 • Bez maksas
 • Tiek izmantoti būtisku tirgus situācijas izmaiņu gadījumā, bet pozīcija paliek atvērta
 • Saņemiet e-pasta ziņojumu, īsziņu vai pašpiegādes ziņojumu

Slīdošā apturēšana — automātiski aizsargājiet pozīciju pret vērtības samazināšanos, noslēdzot to augstākā vērtībā.

Slīdošais apturēšanas rīkojums tika radīts Jūsu peļņas aizsargāšanai. Iesniedziet slīdošo apturēšanas rīkojumu tirdzniecības sākšanas brīdī, un Jūsu pozīcija paliks atvērta, kamēr cena mainās Jums labvēlīgajā virzienā, taču tiks aizvērta, ja cena mainīsies par noteiktu pip punktu skaitu.
Izmantojot slīdošo apturēšanas rīkojumu, Jūs fiksējat savu peļņu, tajā pašā laikā limitējot zaudējumu risku, turklāt Jums nav jāmaina Jūsu pozīcijas(-u) zaudējumu pārtraukšanas cena paša rokām.
Atcerieties, ka šī ir bezmaksas funkcija, kas ir pieejama tikai negarantēta stop rīkojuma formā.

Piemēri:

Yahoo CFD tiek tirgoti par $45.51/$45.73 (Pārdot/Pirkt).
Jūs perkat Yahoo CFD uz 100 akcijām par $45.73, kur 1 pip punkts = $0.1.
Jūs ievadāt tirgus rīkojumu par slīdošo apturēšanu par 50 punktiem, tātad, sākotnējā zaudējumu pārtraukšana notiks, kad pārdošanas cena sasniegs $45.01 ($45.51 – $0.50).
Ja Yahoo CFD pārdošanas cena sāks strauji augt un sasniegs $47.60, jaunā apturēšanas cena mainīsies uz $47.10 ($47.60 - $0.50).
Ja Yahoo CFD pārdošanas cena sāks turpinās augt un sasniegs $49.75, jaunā apturēšanas cena mainīsies uz $49.25 ($49.75 - $0.50).
Pēc kāda laika Yahoo CFD pārdošanas cena samazināsies un sasniegs $46.51.
Tā kā jūs būsiet noteikuši apturēšanas cenu pie $49.25, Plus500 veiks zaudējumu apturēšanu pie šī skaitļa, ja tas būs iespējams. Pretējā gadījumā pozīcija tiks aizvērta pie nākamās labvēlīgas cenas sasniegšanas.
Šajā piemērā pārdošanas cena ir kritusies no $49.75 līdz $46.51, tādējādi, pozīcijai bija jāaizveras pie nākamās labvēlīgās cenas: $46.51.
Peļņas apkopojums: 100* ($46.51–$45.73) = $78.

Slīdošā apturēšana — automātiski aizsargājiet pozīciju pret vērtības samazināšanos, noslēdzot to augstākā vērtībā.
 • Bez maksas
 • Peļņas noslēgšana
 • Automātiska apturēšanas cenas labošana
 • Netiek garantēta
Atbalsts 24/7
Nepieciešama palīdzība?
Atbalsts 24/7

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus.