Komisijas maksas

Tikai cenu intervāli

Pretēji citiem šādu pakalpojumu sniedzējiem, kas par katru darījumu iekasē vēl arī komisijas maksu, Plus500 nepiemēro komisiju par darījumiem.

Prēmija

Ja Jūs uzturat pozīciju atvērtu pēc darba laika beigām līdz nākamajai tirdzniecības dienai, Jūs tehniski to esat noturējis atvērtu pa nakti, kas ir jāfinansē. Finansēšanas prēmija vai nu tiek pievienota (īsajām pozīcijām) vai ieturēta (garajām pozīcijām) no Jūsu konta, lai segtu attiecīgā finansējuma guvumu/izmaksas. Prēmijas piemērošanas laiks (tirgus slēgšanas laiks) katram instrumentam redzams detaļu cilnē.

Lai apskatītu finansēšanas prēmiju un noteikta instrumenta "% par dienu", dodieties uz galveno platformas logu, izvēlieties vēlamo instrumentu un nospiežiet 'Detaļas' rindas pašā labējā malā.

Piezīme: ja pozīcija tiek atvērta piektdienā un paliekt atvērta pa nakti līdz nākošajai pirmdienai, nākošajai tirdzniecības dienai, tad summa, kas tiek ieskaitīta vai atskaitīta no konta parasti ir trīs reizes lielāka par dienas summu, lai nosegtu visu nedēļas nogali.

Bezdarbības maksa

Maksājums līdz 10 ASV dolāru apmērā tiks iekasēts, ja Jūsu tirdzniecības platforma netiks lietota vai būs pasīva laika posmā, kas noteikts lietotāja līgumā. Tas nepieciešams, lai kompensētu izmaksas par pakapojuma pieejamību, lai arī tas netiek lietots.

* Sīkākai informācijai par maksām, lūdzu, iepazīstieties ar Lietotāja vienošanos