Klienta naudas aizsardzība

Klienta naudas aizsardzība

Ja Jūs atverat kontu pie mums, mēs turam jūsu līdzekļus saskaņā ar Kipras Vērtspapīru un biržu komisijas klientu fondu noteikumiem. Saskaņā ar šiem noteikumiem mēs iemaksājam katra klienta līdzekļus nošķirtā šī klienta bankas kontā.

Neaizmirstiet, ka CFD ir kredītsviras produkts, un Jūs varat zaudēt visu savu kapitālu. Pastāv iespēja, ka CFD tirdzniecība nav Jums piemērota. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat pilnībā izpratis visus saistītos riskus. Pirms mūsu pakalpojumu izmantošanas, lūdzu, iepazīstieties ar Paziņojumu par risku un Lietotāja līgumu.
Klienta naudas aizsardzība
Visi klienta līdzekļi tiek turēti nošķirtā klienta bankas kontā saskaņā ar Kipras Vērtspapīru un biržu komisijas klientu naudas līdzekļu turēšanas noteikumiem. 
Plus500CY Ltd hedžingam izmanto tikai paši savus līdzekļus 
Plus500CY Ltd nenodod klientu naudu hedžinga partneriem 
Plus500CY Ltd neievieš spekulatīvas pozīcijas tirgū 
Plus500CY Ltd nav korporatīvo vai vadības parādu 
Plus500CY Ltd regulē CySEC 
Plus500CY Ltd neiegulda mazumtirdzniecības klientu līdzekļus 

Ieguldītāju kompensācijas fonds

Plus500 piedalās Ieguldītāju kompensācijas fondā, kas paredzēts Kipras Republikā regulēto Ieguldījumu sabiedrību klientiem. Plus500 piedāvā Jums drošību, resursus, globālu segumu un pakalpojumus, ko sniedz starptautiska organizācija ar vairāk nekā 1 000 000 klientu visā pasaulē, kas veic miljoniem darījumu mēnesī. Turklāt Plus500 nav parādu, tam ir augsta likviditāte, un tā reglamentētā kapitāla rezerve ievērojami pārsniedz normatīvās prasības. Sīkāka informācija:Ieguldītāju kompensācijas fonds