Kāds ir katras izmaksas metodes apstrādes laiks?

Izmaksas pieprasījuma apstrāde parasti aizņem vienu darbadienu, veicot dažādas drošības pārbaudes pirms maksājuma veikšanas.Laika posms līdz maksājuma saņemšanai ir atkarīgs no izvēlētās maksāšanas metodes un trešo pušu naudas pārvedumu veicēju apstrādes laika.
Tirdzniecības platformas izmaksas logā ir norādītas minimālās izmaksas prasības katras maksāšanas metodes veidam. Ja izmaksas pieprasījumā norādītā summa ir mazāka par minimālo izmaksas summu, no Jūsu konta var tikt ieturēta komisijas maksa.

Zemāk redzamas mūsu piedāvātās izmaksas metodes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visas no šīm metodēm var būt pieejamas Jūsu reģionā:

Elektronisko maksājumu sistēmas - PayPal vai Skrill. Līdzekļi tiks saņemti Jūsu elektroniskajā norēķinu sistēmā pēc tam, kad mēs apstiprināsim izmaksas pieprasījumu, atkarībā no Jūsu elektroniskās norēķinu sistēmas maksājumu apstrādes laika.
Bankas pārvedums - starpbanku naudas pārvedums. Pēc izmaksas pieprasījuma apstiprināšanas Jums būtu jāsaņem nauda savā bankas kontā, balstoties uz tā, cik ilgi Jūsu bankā un attiecīgajā jurisdikcijā tiek veikta maksājumu apstrāde.
Kredītkartes - līdzekļi tiks ieskaitīti ar attiecīgo kredītkarti sasaistītajā bankas kontā, ņemot vērā arī konkrētās bankas transakciju apstrādes laiku.

Atbilstoši mūsu politikai mēs vienmēr cenšamies veikt izmaksas maksājumus uz to pašu avotu, kas ir izmantots līdzekļu iemaksai klienta kontā. Piemēram, ja klients veic iemaksu, izmantojot Visa maksājumu karti, mēs vienmēr sākotnēji mēģinām veikt izmaksu uz to pašu Visa maksājumu kartes kontu. Pēc izmaksas pieprasījuma apstiprināšanas, līdzekļi tiks pārskaitīti uz klienta Visa karti. Ieskaitītajai summai būtu jāuzrādās attiecīgā konta atlikumā pāris darbadienu laikā, kā arī nākamā mēneša pārskatā.

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.