Vai Jūs piedāvājat Paziņojumu pakalpojumu?

Jā, tas ir pilnīgi bez maksas! Jūs varat saņemt paziņojumus un brīdinājumus katru reizi, kad atverat/aizverat pozīciju, kad instruments sasniedz noteiktu cenu, pirms prasības par papildu garantijas depozītu utt. Izmantojot šo pakalpojumu, Jūs labāk varat kontrolēt savu tirdzniecības kontu pat tad, kad neesat pieslēdzies tirdzniecības platformai.

Jūs varat iestatīt paziņojumus, spiežot „Izvēlne” → „Konts” → „Paziņojumu iestatījumi” un izvēloties, vai tos saņemt kā e-pasta vēstules/SMS/push paziņojumus.

Ņemiet vērā, ka push paziņojumi tiks sūtīti uz visām ierīcēm, kuras Jūs kādreiz būsiet izmantojis, lai pieslēgtos savam kontam. Ja Jums būs gadījies pieslēgties savam tirdzniecības kontam no citas personas ierīces, push paziņojumi pienāks gan uz Jūsu, gan uz tās personas ierīci. Šajā gadījumā Jūs varat sazināties ar mūsu klientu atbalsta dienestu un pieprasīt, lai trešās personas ierīce/-s tiktu dzēsta/-s no Jūsu tirdzniecības konta vēstures.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tie ir tikai paziņojumi un, lai pārraudzītu savu darījumu statusu, kā arī veiktu noteiktas darbības, piemēram, atvērtu/aizvērtu pozīciju, Jums ir nepieciešams pieslēgties tirdzniecības platformai.

Turklāt paziņojumu un brīdinājumu pakalpojums netiek garantēts, ņemot vērā, ka to sniedz trešās puses.Jūs uzņematies visu atbildību par savā kontā esošo pozīciju pārraudzīšanu un nepieciešamo darbību veikšanu, piemēram, taču ne tikai līdzekļu papildināšanu vai pozīciju aizvēršanu.

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.