Kāpēc nepieciešams augšupielādēt personu apliecinošus un citu veidu dokumentus?

Saskaņā ar mūsu normatīvajiem pienākumiem Plus500 ir jāpārbauda Jūsu personas identitāte un dzīvesvietas adrese. Šī iemesla dēļ mēs Jūs varam lūgt iesniegt personu apliecinošus un/vai dzīvesvietu apliecinošus dokumentus.
Kad Jūs atverat Plus500 kontu, Jūs arī sniedzat savu piekrišanu ievērot visus piemērojamos likumus un normatīvos aktus pret noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu, tai skaitā, taču ne tikai prasības sniegt pietiekamus pierādījumus par savu personas identitāti, dzīvesvietas adresi, līdzekļu izcelsmi utt.Plus500 uzsāks sadarbību ar peronu tikai pēc tam, kad veiksmīgi būs pārbaudīta klienta personas identitāte un dzīvesvietas adrese un/vai iesniegti un apstiprināti visi nepieciešamie dokumenti. Tas ir nepieciešamas, lai pasargātu visas iesaistītās puses no krāpnieciskām darbībām un tādēļ tā ir daļa no mūsu standarta padziļinātās izpētes procedūras.Plus500 patur tiesības izvirzīt jaunas padziļinātās izpētes prasības, ja tas būs nepieciešams.

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.