Kā tiek aprēķinātas Plus500 cenas?

Kotējot cenas, Plus500 balstās uz attiecīgā bāzes finanšu instrumenta un tā spreda cenu.
Mēs saņemam cenas no dažādiem neatkarīgajiem tirgus informācijas piegādātājiem, kuri tās saņem no attiecīgajām biržām. Koriģējums (t. i. spreds) tiek piemērots automātiski; tā tiek sasniegta Plus500 cena. Šo spredu apmaksājat Jūs, taču tas jau kopš paša sākuma ir iekļauts cenā un nav uzskatāms par papildu maksājumu vai komisiju.
Plus500 piedāvā fiksētus vai dinamiskus spredus saviem instrumentiem. Spreda vērtību var aprēķināt, atņemot instrumenta pārdošanas cenu no tā pirkšanas cenas. Kamēr pozīcija ir atvērta, dinamisks spreds var mainīties, un fiksēts spreds paliek nemainīgs no pozīcijas atvēršanas līdz aizvēršanas brīdim.
Mūsu ģenerējamās kriptovalūtu CFD cenas nāk no īpašām kriptovalūtu biržām. Atcerieties, ka kriptovalūtu cenas dažādās biržās mēdz krasi atšķirties.
Informāciju par katra instrumenta spredu var atrast mūsu tīmekļa vietnē, kā arī mūsu tirdzniecības platformās, zem Detaļu saites pie instrumenta nosaukuma.

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.