Vai Jūs piedāvājat Pozīciju pārnešanas (Rollover) pakalpojumu?

Lielākajai daļai mūsu piedāvāto instrumentu, kuru darbības pamatā ir nākotnes līgumi, ir noteikts pārnešanas datums. Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet uz saites "Informācija" tirdzniecības platformas galvenajā logā, kas atrodama blakus katram instrumentam.
Kad nākotnes līgums sasniedz savu automātisko pozīciju pārnešanas datumu, kā tas ir norādīts konkrētajam instrumentam, Plus500 automātiski un bez maksas pārnes visas atvērtās pozīcijas un rīkojumus uz nākamo nākotnes līgumu.
Lai izmaiņas pamatā esošā instrumenta cenā jaunajā līguma periodā neietekmētu atvērtās pozīcijas vērtību, kontam tiek veiktas kompensācijas korekcijas. Tā Jūsu pozīcijas var palikt atvērtas, un izmaiņas neietekmēs Jūsu līdzekļus. Lai atspoguļotu instrumenta cenu jaunajā līgumā tiek veikta arī Stop un Stop Limit rīkojumu korekcija. Jūsu atvērtās pozīcijas vērtība turpina atspoguļot tirgus svārstības, balstoties uz Jūsu sākotnējās atvērtās pozīcijas cenu.
Vairāk informācijas par pārnešanas kompensācijas korekciju aprēķinu kārtību meklējiet šeit: "Kas ir pārnešanas kompensācijas korekcija?"

Ja nākotnes līgums nav pakļauts pozīciju pārnešanai, pozīcija tiks aizvērta instrumentam noteiktajā termiņa beigu datumā, kas redzams sadaļā “Informācija”. Sīkākai informācijai par pozīciju termiņu beigām, lūdzu, lasiet: “Kas ir instrumenta termiņa beigu datums?

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.