Vai Jūs piedāvājat dividendes?

Dividendes ir daļa no uzņēmuma peļņas, kas tiek piešķirta akcionāriem. Pēdējā diena, kad iegādāties akcijas ar tiesībām uz dividendēm ir zināma kā ex-datums (ex-dividend date).
Plus500 platformā jūs tirgojaties ar kapitāla CFD, tādējādi, pati akcija jums nepieder. Ja ex-datumā jums ir atvērta kapitāla vai ETF CFD pozīcija, jūsu kontā tiks veiktas korekcijas attiecībā uz dividendēm konkrētajā vērtspapīru tirgū. Ja jums ir atvērta pirkšanas (garā) pozīcija, jūs saņemsiet dividendes un jūsu konts tiks koriģēts pozitīvi. Taču, ja turēsiet pārdošanas pozīciju, jūsu kontam tiks veiktas negatīvas korekcijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD sevī neietver balsošanas tiesības.

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.