Vai Plus500 iekasē tirdzniecības maksas?

Plus500 lielākoties pelna par saviem pakalpojumiem, pateicoties "tirgus cenu starpībām (tirgus sprediem)”.Piemēram, tirgojot EUR/USD - ja pirkšanas cena ir 1.3128, tad pārdošanas cena būtu attiecīgi 1.3126 (kas nozīmē, ka tirgus cenu starpība šajā piemērā ir 2 punkti).Pretēji citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas ietur komisijas maksu par katru darījumu, Plus500 neietur šādu maksu par starpniecības pakalpojumiem.

Taču mēs varam piemērot sekojošas papildus maksas:

Nakts kredīts - Ja pozīcija paliek atvērta pēc noteiktā laika (Nakts kredīta laiks), nakts kredīta summa tiek pieskaitīta Jūsu kontam vai ieturēta no Jūsu konta.
Nakts kredīta laiku un ikdienas nakts kredīta procentu likmi var apskatīt cilnē "Informācija", kas atrodas blakus katra instrumenta nosaukumam galvenajā platformas logā.

Valūtas konvertēšanas maksa – Plus500 iekasēs valūtas konvertēšanas maksu gadījumā, ja tirgosieties ar instrumentu, kas denominēts citā valūtā nekā jūsu konta valūta.
Valūtas konvertēšanas maksa ir līdz 0,5% no darījuma realizētās peļņas. Tā tiek aprēķināta reālā laikā un atspoguļota atvērtās pozīcijas nerealizētās peļņas un zaudējumu ailē.

Bezdarbības maksa - Gadījumā, ja nepieteiksities jūsu tirdzniecības kontam trīs mēnešus, no jums tiks iekasēta mēneša maksa līdz 10 USD apmērā. Turpmāk šī summa tiks iekasēta reizi mēnesī, kamēr pieteikšanās kontam netiks veikta. Maksa par neaktivitāti sastādīs USD 10 (vai ekvivalentu jūsu valūtā), vai, ja atlikusī summa bilancē ir mazāka, tiks pielīdzināta šai summai. Šī maksa tiek ieturēta, lai kompensētu par pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu, kad tie netiek izmantoti. Taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka šī maksa tiek ieturēta vienīgi no Īstas naudas kontiem un tikai tad, ja kontā pietiek līdzekļu. Lai izvairītos no šīs maksas vienkārši laiku pa laikam pieslēdzieties savam tirdzniecības kontam un tā tiks uzskatīta par pietiekamu aktivitāti, lai šāda maksa netiktu ieturēta.

Garantētais Stop rīkojums - ja Jūs izvēlaties šo opciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka garantējot Jūsu pozīcijas (darījuma) aizvēršana pie noteiktas pieprasītās cenas, darījums tiek pakļauts lielākai cenu starpībai (spredam).Sīkākai informācijai, lūdzu, apskatiet BUJ tēmu “Tirdzniecība” → “Kas ir Garantētais Stop rīkojums?

* Sīkākai informācijai par maksām, lūdzu, iepazīstieties ar Lietotāja vienošanos

Neguvāt atbildi uz savu jautājumu? Sazināties ar mums!
E-pasts

CFD ir sarežģīti instrumenti, un tiem ir augsts risks attiecībā uz strauju naudas zaudēšanu sviras finansējuma dēļ. 80,5% no šā produktu sniedzēja privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, veicot CFD tirdzniecību. Jums būtu jāapsver tas, vai izprotat, kā CFD darbojas, un vai jūs varat atļauties uzņemties augsto naudas zaudēšanas risku.